Wyniki konkursu !

Wyniki konkursu dla dzieci i młodzieży !

Szanowni Państwo! 

W związku z rozstrzygnięciem konkursu artystycznego pt. „MOJA (NIE)ZWYKŁA RODZINA – NIETRADYCYJNIE O TRADYCJACH” organizowanego w ramach VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Psychologia w służbie rodziny” przesyłamy Państwu informację o wynikach.

Decyzję podjęło Jury w składzie: mgr Magdalena Iwanowska i mgr Judyta Borchet – koordynatorki konkursu oraz mgr Aleksandra Żukowska, artystka wizualna, edukatorka, realizatorka projektów edukacyjnych i artystycznych dla dzieci i młodzieży.

Spośród wielu prac, które spłynęły do organizatorów, Jury wybrało te, które w największym stopniu odzwierciedlały tematykę konkursu, cechowały się najwyższym poziomem pomysłowości, twórczości, samodzielności wykonania oraz jakości opracowania artystycznego. Wybór tych kilku prac nie należał do zadań łatwych ze względu na wysoki poziom zaangażowania i pomysłowości wszystkich uczestników. Ostatecznie spośród nadesłanych prac wyłoniono 2 kategorie wiekowe laureatów: SZKOŁA PODSTAWOWA, KLASY I-III oraz SZKOŁA GIMNAZJALNA I PONADGIMNAZJALNA

1

nbsp;nbsp;SZKOŁA PODSTAWOWA (klasy I-III)

I miejsce

Aleksandra Tomaszewska (SP nr 70, Gdańsk)

cała praca

II miejsce

Natalia Harlak (ZSO 2, Gdańsk)

III miejsce

Artur Samulski (SP nr 44, Gdańsk)

Wyróżnienia otrzymują:

Amelka Leśniewska (SP 70, Gdańsk)

Gabrysia Mazurek (ZSO nr 2, Gdańsk)

Weronika Zawadzka (SP 44, Gdańsk)

nbsp;SZKOŁA GIMNAZJALNA I PONADGIMNAZJALNA

I miejsce

Tomasz Poprawski (XVII LO, Gdynia)

pobierz

II miejsce

Natalia Kamińska (XVII LO, Gdynia)

pobierz

III miejsce

Sandra Pieczyńska (XVII LO, Gdynia)

pobierz

.

Gratulujemy wygranym i zapraszamy wraz z opiekunami na oficjalne wręczenie nagród w dniu 19 maja 2018 r. o godz. 9.00 do auli S 204 Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego przy ul. Bażyńskiego 4.

Jednocześnie dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w konkursie. Zaświadczenia o uczestnictwie w konkursie zostaną przekazane wszystkim uczestnikom przed zakończeniem roku szkolnego 2017 / 2018.

Z poważaniem